Tovar je možné zakúpiť www.Shop.Market.skt.sk AJ-VR9400
Description

7 in 1 personal multi-function portable device for easy sharing ( Digital Video Player, Digital Video Recorder, Digital Photo Player, Digital Voice Recorder. USB Portable Disk, SD/MMC

Card Reader

40GB built in Hard Disk
TV recording (MPEG 4 compatible file format) through AV-in
Direct Print Standard Supporting
3.6” TFT LCD display
MP3 Player with fantasy digital audio effects (POP / Jazz / Classic / DBB / Rock)
Easy carrying in pocket-size design
Software converter - convert multiple video file formats into MPEG4 compatible format

 
Specification
  1. Digital Video Player,
2. Digital Video Recorder,
3. Digital Photo Player / Editor / Frame,
4. Digital Voice Recorder,
5. MP3 Player / Language Learning Player,
USB Portable Disk

Display 3.6”TFT LCD
Built-in 2.5”HDD Hard Disk 40GB
Built-in Microphone
Built-in Speaker
NTSC or PAL
DPS Support
Audio Effects: POP / Jazz / Classic / DBB / Rock
Interface AV in / AV out / Earphone / DC-in / USB 2.0
SD / MMC Memory Card Slot
File Format: Video ASF Compatible
Still Image JPEG Compatible
MP3 Music Compatible
WAV Voice Compatible
Internal Power Source: Rechargeable Li-ion Battery x 1(Built-in Charger through Power Adapter)
External AC Power Adapter included
Mass storage
Windows 98se (Driver) / 2000 / XP


 
 

Audio/video prehrávač a rekordér AJ-VR9400 PVRH140
Možno je vaším snom krátiť si chvíľu pri cestovaní počúvaním hudby, prezeraním fotografii, videa. Pripadne si želáte preniesť fotografie do databanky, zaznamenať video, robiť hlasové poznámky a prehrávať zvuk aj bez slúchadiel. Toto všetko ponuka mul¬timediálny prenosný prehrávač od firmy Mustek so zabudovaným 40 GB pevným diskom.

Základný opis:
Pomerne robust¬nému telu dominuje farebný 3,6-palcový LCD displej s regulovateľným pod¬svietením. Pristroj sa vďaka svojim roz¬merom pohodlne drží oboma rukami. Všetky ovládacie prvky sú sústredené na pravej strane, takže ovládanie je zvládnuteľné pal¬com a ukazovákom pravej ruky.
Na čelnej strane sa nachádzajú mikrotlačidlá (ON/OFF; STOP; PLAY/PAUSE; INFO) a jeden štvorpolohový krížový ovládač slúžiaci na pohyb v menu. Na pravej strane nájdete prepínač HOLD a kolieskový prepínač ovládania hlasitosti s možnosťou potvrdzovania, ktorým sa aktivuje nahrávanie.
Na ľavej strane nájdeme slot pre kartu SD/MMC, minikonektor USB, 2,5 mm konektor na vstup z externého zdroja, 3.5 mm prístup pre slúchadla a ko¬nektor napájacieho zdroja.


Funkčná výbava:
Funkcie pristroja možno rozdeliť do deviatich podskupín.
Photo player ponúka prehliadanie fotografii uložených na pevnom dis¬ku. Pri prezeraní sa dá prepínať medzi zobrazením zoznamu názvov obrázkov, náhľadmi, alebo listovať po jednotlivých fotografiách. Fotografie môžeme otáčať po 90", upravovať ich jednoduchými efektmi (sephia, č/b, negatív), pripadne si navoliť slide show.
K uloženým fotografiám si môžeme dodatočne na¬hrať časovo neobmedzene zvukové poznámky. Fotografie sa dajú vytlačiť aj bez pomoci počítača, pretože je podporovaná priama tlač.
Aj vo Video playeri si môžeme zobraziť nahrané súbory, ako zoznam alebo ako náhrady. Po nalistovaní požadovaného videosuboru stlačením Play ho môžeme prehrať. Dá sa nastaviť čas, keď chceme začať prehrávanie. Posuv vpred aj vzad je možný dvoj¬násobnou alebo štvornásobnou rýchlosťou.

Nechýba ani funkcia opakovania jedného alebo všetkých videosúborov v adresári. Na pracú s videom výrobca dodáva softver Ulear Video Studio 7SE VCD a na prácu s fotografiami Ulead Photo Express4

Audio player umožňuje vytvárať zvukový záznam prostredníctvom vstavaného mikrofónu a následné ho prehrávať. Na výber máte z dvoch kompresii, dĺžka nahrávky je limitovaná kapacitou voľného miesta.

V Music playeri sa v zozname súborov zobrazuje názov a dĺžka piesni. Aj keď pristroj disponuje funk¬ciou RESUME, ide o návrat na začiatok poslednej počúvanej skladby. Aj tu je možnosť navolenia opako¬vania jednej alebo všetkých skladieb, ako aj náhodne prehrávanie či prehrávanie vybraného úseku skladby. Rýchlosť posuvu v skladbách je dvoj - pri¬padne štvornásobka.
Cez AV center môžeme zaznamenávať obraz i zvuk z externého zdroja signálu. Pred začiatkom nahrávania si vyberáme z troch úrovni kvality nahrávky, pripadne si navolíme dĺžku trvania záznamu v krokoch po jednej minúte.
File browser je v podstate diskový manažér, v kto¬rom môžeme uložené súbory na disku (premenovať, mazať, kopirovat a triediť.)
Z ostatných funkcii spomeňme aspoň prítomnosť troch hier a kalendára. Pri používaní je výhodné to, že pomocou dodávaného softveru sa dá syn¬chronizovať kalendár v tomto prehrávači s údajmi v pripojenom počítači. Pritom je podporovaná synchronizácia aj s údajmi v Microsoft Outlook 2000, XP a 2003, ako i e-Life Pal.

Používanie:
Od zapnutia pristroja po nábeh úvodnej ponuky ubehne 21 sekúnd. K počítaču sa zariadenie pripája pomocou minikonektora USB.

K prehrávaču sa pripájajú 3,5 mm konektory, takže môžeme použiť slúchadla od iného výrobcu.
Nevýhodou prehrávača je, že v tichších pasážach počuť mierne praska¬nie, spôsobované pravdepodobne nedostatočným odrušením pevného dis¬ku. Odolnosť otrasom je vynikajúca, ani pri behu sme nezaznamenali skok v skladbe. Pri nahrávaní pomocou pomerme citlivo vstavaného mikrofo¬nu sa hlasy zaznamenávajú dostatočne hlasno a neskreslene.
Nahrávanie videozáznamu z externého zdroja je zaujímavá možnosť. Ako zdroj signálu môže slúžiť napr. videorekordér, videokamera, pripadne DVD prehrávač. Časové nahrávanie funguje len pri zapnutom prehrávači. Pri náhľade video súborov sa v niektorých prípadoch objavovala len čierna obrazovka.
Vďaka vstavanému slotu pre karty SD/MMC môžeme pristroj využívať' na cestách aj ako databanku s digitálnym fotoaparátorom.

Displej je vďaka nastaviteľnému podsvieteniu veľmi dobre čitateľný aj na priamom slnku. Za nevýhodu považujeme nedostatočne utesnenie ochranného krytu displeja. Nečistoty, ktoré vnikli medzi displej a jeho kryt, sa nedajú bez rozobratia pristroja vyčistiť a pri sledovaní videa, pripad¬ne fotografii môžu prekážať.

O napájanie pristroja v teréne sa starajú dve 1000 mAh zabudovane na¬bijatlné Li-Ion batérie, ktoré sú úplne nabité po 3.25 hodine. Ich výdrž pri prehrávaní videa bola 2,25 hodiny a pri počúvaní MP3 3.25 hodiny. Takže pri sledovaní videa je nabíjací čas dlhší než prehrávací.
Aj napriek tomu, že MUSTEK nemá možnosť upgrade firmve¬ru, prostredníctvom ktorého by sa mohli odstrániť niektoré menšie ne¬dostatky, ponuka širokej triede používateľov viacero prístrojov integrovaných do jedného celku.

Čas zápisu skladieb s celkovou kapacitou 100MB:
u PC do PSIH140 3:35 (USB1,1) 0:30 (USB 2,0)
z PSIH140 do PC 2:40 (USB1,1) 0:30 (USB 2,0)

Objem 5 minútových audio súborov v závislosti od kvality nastavenia dát:
SP (44kbits/s 11kHz) 1,6MB
LP (32kbits/s 8kHz) 1,1MB

Objem 5 minútových video súborov v závislosti od kvality nahrávky:
LP 320x240 (rozlíšenie) 23MB
SP 320x240 (rozlíšenie) 38MB
HI 640x480 (rozlíšenie) 56MB

Rozhranie:
Zabudovaný mikrofón aj reproduktor
Rozhranie AV In/AV Out/Earphone/DC-in/ USB 2.0
Vstup/vystup: PC – minikonektor USB, Audiovýstup – 3,5 jack. Slot SD/MMC
Podporované formáty:
Audio – CDA, MP3, WMA, WAV,
Foto - bmp, jpeg,
Video: ASF, WMV, MPG, MPEG, DAT, AVI 
 
Tovar je možné zakúpiť :
www.Shop.Market.sk
shop